Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nedidelė dalis internetinių svetainių turi savo įrašų skiltis, kuriuose skelbia įvairiausias naujienas apie įmonės vykdomą veiklą arba apie įmonėje vykusius renginius ir pan. Blogai taip pat padeda komercinių bei korporacinių įmonių svetainėms užimti aukštesnes pozicijas natūralioje paieškos sistemoje (SEO). Raktinių žodžių integracija į blogą, puikus turinys skaitytojui bei vartotojui suteikia jums didesnį Jūsų svetainės apsilankymo rodiklį. Apie pačiū įrašų rašymą plačiau papasakosime kitoje pamokoje. Dabar Jums parodysime, kaip sukurti kategoriją bei žymą Jūsų internetinės svetainės įrašui.

1. Užvedus pelės mygtuką ant skilties “Įrašai” jums atsivers visa informacija apie Jūsų svetainės įrašus, kategorijas bei žymas.

Webis - Skaitmeninio įvaizdžio agentūra

2. Norėdami sukurti kategorija Jūsų įrašams, spauskite skiltį “Kategorijos”. Paspaudus, jums atsivers langas:

3. Sugalvokite savo kategorijos pavadinimą. Užpildykite  lentelę, galite sukurti aprašymą, jei jums aktualu bei spauskite “Kurti naują kategoriją”.  P.s. (slug) nuorodą, tai Jūsų URL adreso žymuo. PVZ.: turime Jūsų įrašų kategoriją “Verslas”, tuomet Jūsų  URL atrodytų taip: www.jūsųadresas.lt/blogas/verslas/įrašas

4. Jūsų kategorija sukurta. Visas kategorijas rasite čia:

5. Norėdami koreguoti ar redaguoti savo įrašų kategoriją, galite tai lengvai padaryti užvedus pelės mygtuką ant savo norimos kategorijos.

6. Žymos (angl. tag) kuriamos žymų skiltyje. Spauskite skiltį žymos.

7. Žymos kuriamos lygiai taip pat, kaip ir kategorijos.

8. Aprašę žymą galite spausti “Kurti naują žymą”. Žymas taip pat matysite jų skiltyje. Ten lengvai galėsite koreguoti bei redaguoti lygiai taip pat, kaip kategorijas.