Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Webis - Skaitmeninio įvaizdžio agentūra

Internetinių svetainių priežiūros paslaugos, atitinkančios Jūsų poreikius!

Internetinės svetainės ir tobulo dizaino kūrimas yra tik Jūsų kelionės pradžia. Labai svarbu reguliariai prižiūrėti svetainę, kad ji būtų lengvai pasiekiama ir patraukli jūsų klientams. Būtent tinkama svetainės priežiūra užtikrina sklandų svetainės veikimą ir saugumą, taip pat UX ir UI veikimą.

Jei ieškote profesionalios internetinės svetainės priežiūros paslaugos, kad Jūsų duomenys būtų saugūs ir užtikrintumėte internetinės svetainės nuolatinį veikimą, esate tinkamoje vietoje! Webis yra geriausia svetainių priežiūros paslaugų įmonė, padedanti įmonėms Lietuvoje gerinti savo svetainių našumą ir saugumą. Kiekviena svetainė yra unikali, o mūsų patirtis leidžia mums pasiūlyti pritaikytus sprendimus, atitinkančius visus Jūsų svetainės priežiūros reikalavimus!

Patikima internetinės svetainės priežiūros paslauga

Nesvarbu, ar turite seną svetainę, ar ką tik pradėjote kurti naują. Galbūt norėtumėte užtikrinti maksimalų jos saugumą ir funkcionalumą, sumažindami prastovos laiką ir papildomas išlaidas? Webis komanda visu tuo pasirūpins už Jus, suteikdami išskirtines internetinių svetainių priežiūros paslaugas.

Informacijos atnaujinimas

Reguliari žiniatinklio priežiūra reiškia dažną informacijos atnaujinimą naudojant unikalų turinį, taip neatsiliekant nuo konkurencijos. Internetinės svetainės turinį nuolatos reikia koreguoti, papildyti ar  atnaujinti tinkamiausiu metu. Senas turinys ir informacija, kenkia prekinio ženklo įvaizdžiui.

Greičio optimizacija

Mūsų pritaikytos svetainės priežiūros strategijos ženkliai padidins Jūsų svetainės greitį ir sumažins prastovos laiką. Mūsų pastangos užtikrins, kad Jūsų svetainė būtų aktyvi 24/7.

Aukščiausias saugumas

Darome viską, kad Jūsų galinis svetainės kodas būtų atnaujintas reguliariai. Reguliariai tikrindami, atkreipiame dėmesį į kiekvieną kodo pažeidimą, galintį pakenkti Jūsų internetinei svetainei, ir su laiku juos pašaliname.

Išskirtiniai svetainių priežiūros paketai

Webis turi ilgametę patirtį interneto svetainių kūrimo rinkoje, tad būsite tikri, kad gausite geriausias paslaugas, kurios užtikrins Jūsų svetainės nuolatinį veikimą! Webis parengs unikalų svetainės priežiūros planą, tinkantį Jūsų svetainei, kad maksimaliai padidintų jos našumą ir efektyvumą arba galite rinktis iš jau siūlomo tradicinių paketų. Taigi, ko jūs laukiate? Mūsų ekspertai pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus ir pasiūlyti konkurencingą kainą bei puikų aptarnavimą.

SIMPLE

Svetainių priežiūra
1 mėnesis
89.99
  • Svetainės duomenų talpinimas serveryje
  • Atsarginės svetainės duomenų kopijos 24/7
  • DDoS atakų apsaugos integracija
  • Smulkios turinio korekcijos
Užsisakyti
199.99€

PLUS

Svetainių priežiūra
1 mėnesis
259.99
  • Svetainės duomenų talpinimas serveryje
  • Atsarginės svetainės duomenų kopijos 24/7
  • DDoS atakų apsaugos integracija
  • Papildomas turinio įkėlimas
  • Nuotraukų galerijos pildymas
  • 2-3 įrašų talpinimas (blog) skiltyje
Užsisakyti
Aptarnavimo skyrius
Projektų skyrius
Mus rasite
Naujienų prenumerata

webis.lt © 2022. Visos teisės saugomos. Kopijuoti svetainės turinį griežtai draudžiama.