Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

„Informacija klientams” skiltyse pateikiama svetainės priežiūros bei tvarkymo informacija. Atidžiai perskaitykite visą pateikiamą informaciją, jog nekiltų bėdų ir problemų savarankiškai administruojant internetinę svetainę. Jei kyla neaiškumų visuomet galite kreiptis į mūsų Webis komandą, kuri visuomet pasiruošusi Jums padėti! 

Mes pateikiame trumpą santrauką apie bendrą „Informacija klientams” skilties turinį:

WordPress – tai nemokama TVS (turinio valdymo sistema). WordPress yra parašytas PHP programine kalba ir yra gana galingas TVS, skirta įvairiems tinklalapiams, naujienų, prenumeratų bei kitoms sistemoms kurti ir diegti. Taip pat ją naudoja įvairiausių paslaugų tiekėjai, nuo kelionių agentūrų iki viešbučių sistemų ir t.t.

Kaip paprastai atrodo mano „wp-admin” sistema? – šioje skiltyje rasite startinę informaciją, kaip prisijungti prie savo TVS su visais duomenimis, kuriuos Jums suteiks jūsų internetinės svetainės kūrėjai. 

Pagrindiniai valdikliai mano „wp-admin” sistemoje –  rasite pagrindinę informaciją apie visus valdiklius, integruotus Jūsų TVS internetinės svetainės kūrimo laikotarpiu bei galėsite su jais susipažinti iš arčiau.

Kaip atnaujinti įskiepius savo „wp-admin” sistemoje? – kiekviena internetinė svetainė turi integruotas papildomas funkcijas, kurios padeda internetinei svetainei veikti geriau, suteikti vartotojams papildomų funkcijų ir padeda sukurti papildomų galimybių iš verslo pusės. Šioje skiltyje rasite informaciją, kaip tinkamai reikia atnaujinti integruotas papildomas funkcijas (įskiepius) savo internetinėje svetainėje.

Kaip įkelti nuotraukas į savo internetinės svetainės galeriją? – įvairiuose internetinėse svetainėse rasite papildomų nuotraukų, o gal net ir sukurtų atskirų nuotraukų galerijų. Šioje skiltyje parodysime, kaip reikia tinkamai įkelti nuotraukas į TVS iš savo kompiuterio. 

Kaip sukurti įrašų kategoriją bei „tagą”? – dažnai internetinėse svetainėse būna integruojamos naujienos skiltys (blog), kurios padeda kelti internetinę svetainę į aukštesnę SEO reitingo poziciją „Google” paieškos sistemoje, kuriame unikalų bei tikslingą turinį jame. Šioje skiltyje parodysime, kaip sukurti atitinkamą įrašo „tagą”, pagal kurį vartotojai gali lengviau rasti jiems įdomią informaciją Jūsų naujienų skiltyje.

Aptarnavimo skyrius
Projektų skyrius
Mus rasite
Naujienų prenumerata

webis.lt © 2022. Visos teisės saugomos. Kopijuoti svetainės turinį griežtai draudžiama.