Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Kiekvienas “WordPress” pagrindu kurtas internetinis puslapis, turi savo integruotas funkcijas. Visos funkcijos bei pats puslapio veikiamas priklauso nuo jų. Dažniausiai svetainių kūrėjų kalba tai kalbama apie “Įskiepius”, kurie padeda internetinės svetainės funkcionalumui. Tai gali būti įvairiausių individualių (kuriami programuotoju) ar jau sukurtų įskiepių naudojimas. Visi įskiepiai yra prijungti prie jūsų internetinės svetainės, todėl jais naudotis be tam tikrų spec. žinių nerekomenduojame. Tačiau kaip jau suprantate sistema visuomet būna atnaujinama, todėl nenuostabu, kad ir įskiepius reikia atnaujinti. Siūlome prieš atnaujinant įskiepius susikurti savo svetainės atsargines kopijas arba susisiekti su savo paslaugų tiekėju, kad tai padarytu už jus. O dabar keliais žingsniai parodysime kaip tai padaryti:

1. Savo valdymo skyde surandame skiltį “Įskiepiai”.

Webis - Skaitmeninio įvaizdžio agentūra

2.  Pasirinkite skiltį “įdiegti įskiepiai” ir paspauskite ją.

3. Jums atsidarys langas su Jūsų internetiniame puslapyje integruotais įskiepiais.

4. Atsivėrusiame lange galite matyti Jūsų internetiniame puslapyje integruotus įskiepius. Pas mus jų nėra, kadangi tai parodomoji sistema. Pas jus aišku, jų bus kur kas daugiau – apie 10-20 įskiepius. Toliau, norėdami juos atnaujinti pažymėkite langelį “įskiepis” ir pasirinkite masinį  veiksmą “Atnaujinti”.

5. Atlikę nurodytus veiksmus, galite spausti “Taikyti” ir laukite kol jūsų įskiepiai bus atnaujinti.

6. Kaip visi įskiepiai bus atnaujinti spauskite “įkelti puslapį iš naujo” ir peržvelgi savo visą svetainę. Kadangi būna įskiepių, kurie nebepalaiko “WordPress” senesnės operacinės sistemos versijos. Gali tekti ją atnaujinti arba padaryti Jūsų puslapio “Backup” atsarginės kopijos įkėlimą, kad sugryžti prie senesnių versijų.