Skip to content Skip to footer

Hostingas – internetinės svetainės failų priegloba serveryje. Hostinge yra talpinami visi jūsų svetainę sudarantys failai t.y., kodas, nuotraukos ir pan., kad jie galėtų veikti internete. Be svetainės prieglobos (hostingo) jūsų svetainė negalės veikti ir nebus matoma.

Mes internetinę svetainę sukursime, sutvarkysime ir paruošime jums ją valdyti per lengvai valdoma TVS „WordPress“ (turinio valdymo sistemą). Visą kitą reikalingą informaciją kaip redaguoti puslapio turinį, rasite mūsų informacinėje skiltyje “informacija klientams”.

Ne, jums į dizainerius kreiptis nereikia, nes dizainerius turime savo Webis komandoje! Išsakykite savo norus ir poreikius ir mūsų dizaineriai sukurs jums išskirtinį dizainą!

Internetinės svetainės išlaikymas metams mūsų serveriuose kainuoja nuo 71,99 (Eur.) iki 109,99 (Eur.) priklausomai nuo svetainės failų dydžio bei vartotojų srauto. Domeno metinė kaina yra 11,99 (Eur.). Svetainės išlaikymo  ir jūsų domeno kaina  skaičiuojama atskirai.

Tai yra jūsų internetinės svetainės adresas. Pvz.: www.jūsųpavadinimas.lt. Mūsų domeno adresas yra www.webis.lt. Tai yra jūsų svetainės IP kodas, su paslėptu pavadinimu. Nes dažniausiai svetainės IP adresai yra skaičių kombinacija, kuria sunku atsiminti, todėl lengviau atsiminti jūsų domeno vardas, kaip buvo pateikiama pavyzdyje.

Domeną galite savarankiškai nusipirkti iš paslaugų tiekėjų, arba prieš užsakant svetainę pas mus, pateikti jums norimo domeno adresą, mes patikrinsime ar toks adresas yra laisvas, jei bus laisvas mes jį nupirksime ir metini mokesti pridėsime prie svetainės išlaikymo (hostingo) paslaugos sumos.

Internetinės svetainės veikime yra svarbiausi trys dalykai: Svetainės kodas, IP adresas (domenas) ir serveris, prie kurio prijungtas jūsų svetainės kodas bei IP adresas. Nes svetainė yra tiesiog kodų rinkinys – kodais, apibūdina puslapio išdėstymą, formatą bei turinį jame.  Hostingas (serveris) yra tiesiog prie interneto prijungtas kompiuteris, kuris gauna jūsų naršyklės atsiųstą tinklalapio užklausą. Naršyklė prijungia jūsų kompiuterį prie serverio per IP adresą. IP adresas gaunamas išverčiant jūsų domeno pavadinimą.

NAUJIENOS

Naujos tendencijos iš skaitmeninio pasaulio