Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Webis - Skaitmeninio įvaizdžio agentūra

UX / UI dizainas, kuris pritraukia Jūsų auditoriją

Jūs gaunate tik vieną galimybę suintriguoti savo klientus, kad jie vis dažniau naršytų Jūsų internetinėje svetainėje. Lengvai prieinamas ir patrauklus dizainas yra galingas įrankis, leidžiantis įmonei augti už konkurencijos ribų, pagerinti klientų pritraukimą ir padidinti investicinę grąžą. Webis komandos siūlomas UX / UI dizaino metodas yra pritaikyti savo žinias kuriant efektyvias klientų išlaikymo strategijas, padedančias prekių ženklams sukurti autentiškas, į žmogų orientuotas sąsajas, kurios pritraukia ir užtikrina klientų pastovumą internetinėje svetainėje. Mūsų komanda specializuojasi kuriant išskirtinius ir sklandžius UX / UI dizainus, kurie siūlo geresnę vartotojo patirtį, integruodami pastangas ir efektyvų bendradarbiavimą su mūsų ilgamete patirtimi.

Unikalus prekinio ženklo dizainas

Kai rinką užplūsta identiškai atrodančios svetainės, tai Jūsų šansas išsiskirti dizainu ženkliai sumažėja. Kokybiškas UX / UI dizainas yra labai svarbus kuriant prekės ženklo įvaizdį. Tai paskatins Jūsų klientą praleisti daugiau laiko internetinėje svetainėje ir geriau pažinti Jūsų įmonę. Mūsų komanda pritaikys išskirtinį UX / UI dizainą, kuris bus naujoviškas ir modernus, siekiui sužavėti Jūsų auditoriją.

Analizuojami ir pritaikomi auditorijos poreikiai

Pagrindinė Jūsų svetainės užduotis – užtikrinti maksimalų klientų išlaikymą. Unikalus UX / UI dizainas, pritaikytas Jūsų klientams, yra tai, kas suteikia maksimalų klientų išlaikymą. Taigi, kalbant apie  UX / UI dizainą,  „Webis“ komanda atlieka išsamų auditorijos ir rinkos tyrimą, kad sukurtų dizainą, kuris puikiai atitiktų Jūsų prekės ženklo įvaizdį ir vartotojų poreikius. 

Didesnė investicinė grąža

Statistika rodo, kad 70% klientų palieka internetinę svetainę dėl prastos naudotojų patirties ir dažniausiai niekada nebegrįžta į svetainę. Tad, jei norite sulaukti didesnės investicinės grąžos, pats laikas pradėti investuoti į   UX / UI dizainą ir padaryti savo internetinę svetainę išskirtinę. Sukūrę patrauklų UX / UI dizainą, galėsite pasiūlyti savo klientams papildomos vertės suteikiant puikias vartotojos sąsajos galimybes svetainėje, taip sulaukdami didesnės investicinės grąžos. 

UX/UI dizaino paslaugos kiekvienai įmonei

Nesvarbu, ar kuriate naują svetainę, ar norite pertvarkyti ir atnaujinti esamą svetainę, labai svarbu užtikrinti gerą UX / UI dizainą. Leiskite Webis komandos ekspertams atlikti profesionalius UX/UI tyrimus, suplanuoti ir kurti naudotojo patirtį, pritaikant ją pagal Jūsų tikslinės auditorijos poreikius.

Svetainės dizainas

Nuo399€

Dėl platesnės informacijos ir preliminarios projektų kainos kreipkitės privačiai. Kaina keičiasi priklausomai nuo projekto apimties

Klausti

App dizainas

Nuo599€

Dėl platesnės informacijos ir preliminarios projektų kainos kreipkitės privačiai. Kaina  keičiasi priklausomai nuo projekto apimties

Klausti