Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

“WordPress” administratoriaus prietaisų skydelis, paprastai yra vadinamas “WP Admin” skydeliu. Tai yra visa Jūsų internetinės svetainės turinio valdymo sistema. Todėl “WordPress” yra vadinamas TVS (turinio valdymo sistema). Kiekvienam klientui valdyti savo svetainę atviru kodu būdų neįmanoma, kadangi tam reikia daug IT techninių žinių, todėl tokio sistemos valdymo sprendimas ir palengvinimas klientams yra “WordPress”.  “WP Admin“ paskyroje kuriate ir tvarkote savo savo turinį, pridedate įvairiausių stilių, temų, nuotraukų ir t.t

Norėdami atidaryti savo svetainės “WP Admin” sistemą, Jums reikės 2 žingsnių.

1. Įveskite savo domeno adresą (IP adresas) su pasviru brūkšneliu už kurio parašytas tekstas “wp-admin”. Darykite taip, kaip nurodyta nuotraukoje:

Webis - Skaitmeninio įvaizdžio agentūra

2. Įveskite savo administratoriaus prisijungimo duomenis, kuriuos davė Jūsų internetinės svetainės kūrėjai. T. y. Jūsų “login” duomenys, prisijungimo vardas ir slaptažodis. Juos reikia įvesti langelyje, pažymėtoje nuotraukoje:

Suvedus reikalingus duomenis, Jums atsivers internetinės svetainė “wp-admin” sistemos valdymo skydas, kuris atrodo taip:

Webis - Skaitmeninio įvaizdžio agentūra

Dabar visa valdymo sistema Jūsų. Kokių pakeitimų reikalaujate, nuorodas į tikslinę vietą gali rasti mūsų informacijos skiltyje, dešinėje  pusėje.

P.S. nerekomenduojama daryti papildomų atnaujinimų Jūsų sistemoje, kurių nerekomenduoja jūsų paslaugos tiekėjas (svetainės kūrėjai).