Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

“WordPress” tai nemokama TVS (turinio valdymo sistema). Sistema yra parašyta PHP programine kalba, kuri lengvai naudoja “MySQL” duomenų bazę. Šiai dienai “WordPress” yra vienas iš galingiausių įrankių kuriant bei valdant savo internetinę svetainę. Sistemą galima naudoti įvairiausių dienraščių kūrimui, prezentacinėms svetainėms įmonėms, įvairiausio lygio elektroninės komercijos parduotuvėms. Taip pat ją naudoja įvairiausių paslaugų tiekėjai – nuo kelionių agnetūrų iki viešbučių ir t.t Tai unikali TVS atsižvelgusi į visus patogumus ir lankstumus ją naudojantiems vartotojams. Tai puikus sprendimas tiek dideliems, tiek mažiems internetiniams projektams.

Webis - Skaitmeninio įvaizdžio agentūra

Pati sistema “WordPress” valdo tiek svetainės užpakalinę dalį (kur klientai prisijungia, kad galėtų atlikti įvairiausius turinio pakeitimus), tiek pačią priekinę dalį (svetainės dalis, kurią mato Jūsų lankytojai, t.y., pagrindiniai puslapiai, Jūsų svetainės vidiniai puslapiai).

Mes pateikiame kelis pavyzdžius svetainių, kurias galima kurti bei redaguoti naudojantis TVS “WordPress” :

Dienraščiai –  tai svetainė, skirta skelbti įvairiausias naujienas, dalintis Jūsų sukauptomis mintimis, patarimais, įvairiausiomis nuotraukomis ar net pamėgtais receptais, kurie išbandyti ir sukurti  Jūsų pačių virtuvėje.

Verslo svetainės (prezentacinės) – svarbus žingsnis kuriant visiškai naują įmonę, sukurti savo įmonės aprašą, siūlomų paslaugų bei prekių paketus pateikti vartotojams matomą informacija Jūsų internetinėje svetainėje. Savo svetainėje galima pateikti teikiamų paslaugų kainų paketus, integruoti kontaktų formas, kad klientai galėtų laisvai susisiekti su Jumis.

El. Prekybos svetainės –  per elektroninės prekybos svetainę, galima savo klientams parduoti įvairiausias Jūsų siūlomas prekes. Sistemoje integruojasi mokėjimų pasirinkimai, kurie teikiami internetu per įvairiausius bankus (Swedbank, Nordea, Paypal, Stripe ir t.t). Taip pat įvairiausi papildiniai, kurie palengviną Jūsų svetainės veikimą bei sistemingumą.

Narystės svetainės – narystės sistema leidžia prisijungti klientams į atskiras skiltis, kurios skirtos tik  klientams ir ten daryti įvairiausius pakeitimus. Gali būti įvairiausių įrašų, skelbimų talpinimas. Tačiau, vartotojais turi prieš tai sumokėti narystės mokestį.

Portfolio svetainė – ten galite kelti savo įvairius darbus, meno kūrinius, dizaino įgūdžius ir dar daugiau. Taip Jūsų tikslinė auditorija pasieks Jus lengviau ir galės peržvelgti visus Jūsų darbus.

Forumo svetainė – tai svetainė, skirta vartotojams uždavinėti klausimus bei pasidalinti patarimais. Todėl daugelis forumų svetainių pasaulyje veikia būtent “WordPress” sistema.

Renginių svetainė – tokio tipo svetainės puikiai leidžia klientams siūlyti įvairiausius bilietus į renginius ir parduoti juos internetu.

El. Mokymų svetainė – tokia svetainė sukurta sisteminiam mokymuisi. Ten galima talpinti įvairiausias pamokas, sekti savo pažangą, atsisiųsti įvairiausių išteklių progreso kūrimui.

“WordPress” pritaikymo galimybės išties yra neribotos. Galimi įvairiausi projektai, tačiau tam gali prireikti ir rimtesnių IT programavimo specialistų pagalbos iš Webis komandos.

Aptarnavimo skyrius
Projektų skyrius
Mus rasite
Naujienų prenumerata

webis.lt © 2022. Visos teisės saugomos. Kopijuoti svetainės turinį griežtai draudžiama.