Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kodėl UX/UI dizainas yra svarbus šiuolaikinio verslo augimui?

Šiuolaikiniame technologiškai pažangiame pasaulyje kiekviena įmonė teikia pirmenybę klientų požiūrio gerinimui ir įsitraukimo didinimui su UX/UI dizainais. Šiuos tikslus galite pasiekti tik naudodami skaitmeninį žiniatinklį arba programas, kurios yra paprastas ir intuityvus būdas išlaikyti klientų įsitraukimą. UX/UI dizainas daro internetines svetaines pakankamai patrauklias, kad klientai liktų svetainėje arba iš karto nepaliktų Jūsų tinklalapio. Tačiau, deja, įmonės dažniausiai neįvertina UX/UI dizaino ir praranda klientus, svetainės srautą ir įsitraukimą. Neleiskite savo verslui nuo to nukentėti!

Webis - Skaitmeninio įvaizdžio agentūra

Manome, jog kiekvienas žino, kaip gali būti nemalonu naudotis svetaine su sudėtingomis naršymo parinktimis ir blogai sudėliota informacija. Nėra prasmės turėti svetainę, jei ji per sudėtinga naršyti ir sunku joje rasti vartotoją dominančią informaciją. UX ir UI dizainas yra susiję su vartotojo patirties elementais. UX vartotojo patirties trumpinys – tai procesas, kuriuo gerinama bendra vartotojo patirtis sąveikaujant su svetaine ar programine įranga. Pagrindinis UX tikslas yra suteikti maksimalų vartotojo pasitenkinimą naudojant paprastą, patrauklią ir intuityvią programinę įrangą. UI – vartotojo sąsajos trumpinys – tai procesas, skirtas pagerinti programinės įrangos interaktyvumą ir pateikimą. Jame daugiausia dėmesio skiriama išvaizdai, naršymui ir vartotojo sąveikai. UX / UI dizainas vaidina svarbų vaidmenį Jūsų programos ar svetainės funkcionalumui ir efektyvumui dėl toliau nurodytų priežasčių:

Įtraukiančios ir į vartotoją orientuotos svetainės

  • Teisingas požiūris į vartotojo patirtį padės suprasti, kas geriau tinka klientams
  • Pirmieji žingsniai yra labai svarbūs, kai svetainėje atsiranda naujas lankytojas
  • Pirmasis įspūdis nulems, ar klientas toliau naršys, ar uždarys svetainę. Naudodami UX/UI dizainą galite padaryti kiekvieną savo svetainės žingsnį orientuotą į vartotoją, įdomų ir patrauklų

Paprasta naudoti

  • Puikus UX / UI dizaino derinys paverčia Jūsų programą ar svetainę lengvai naudojama parinktimi tikslinei auditorijai
  • UX / UI dizainas leidžia lengvai ir patogiai naršyti internetinėje svetainėje ir bei  įvairiuose programose, todėl klientai lieka patenkinti ir labiau įtraukiami į bendrą sistemos turinį

Sumažintas klientų aptarnavimo biudžetas

Jeigu Jūsų svetainėje ar elektroninėje parduotuvėje yra aiški ir suprantama informacija, prekių aprašymai yra tinkami ir išsamūs, klientams greičiausiai nereikės konsultuotis su klientų aptarnavimo atstovais, tad klientų užklausoms prireikia vis mažiau laiko. 

Ar vis dar nesate tikri dėl UX / UI dizaino? Jei taip, laikas pažvelgti į bendrą vaizdą. Jūsų svetainė arba programa yra Jūsų verslo pagrindas. Tai padės Jūsų verslui augti ir laikui bėgant taps vertingesnis. UX/UI  gali tapti verslo modelio sistema, kuri tampa būtina besivystančios skaitmeninės aplinkos dalimi. Webis komanda pasiruošusi nustebinti Jus nuostabiais UI/UX dizainais! Sukurkite greitą, patikimą, efektyvią, saugią ir lengvai naudojamą internetinę svetainę paremtą UX/UI dizainų technologijomis jau šiandien!

Aptarnavimo skyrius
Projektų skyrius
Mus rasite
Naujienų prenumerata

webis.lt © 2022. Visos teisės saugomos. Kopijuoti svetainės turinį griežtai draudžiama.