Google AdWords  tai yra reklama  Google. Pagal  vartotojų  skaičių šis paieškos tinklalapis  užima  antrąją  vietą.  Šiuo metu  Google tinklas yra pats  didžiausias, kuriame  yra galimybė transliuoti banerius ir vaizdo klipus.  Be to,  google  reklama  nėra  ribojama.  Taigi  ar  iš tiesų šis reklamos būdas yra naudingas?  Yra  sudaryta  formulė, kuo daugiau pas jus  yra lankytojų  tuo pigiau jums  kainuos kiekvienas paspaudimas, taip galima  sutaupyti.  Kuo daugiau  yra  lankytojų, tuo daugiau jūs  investuojate  į reklamą.  Be jokių abejonių viskas kas yra  susiję su  Google tai yra gerai.  Google  reklama  tai  yra mokamas pasiūlymas, kuris  gali padėti  jūsų  internetinei svetainei tapti matoma, ji gali  atsidurti  pirmose  Google  paieškos puslapiuose. Mokėti reikia už kiekvieną paspaudimą, kainą gali nustatyti pats klientas. Ši reklama  turi ne vieną privalumą. Pirmas  dalykas, kurį jūs galite gauti tai demokratiška kaina, galimybė  padaryti užsakymą tokiai sumai, kurią jūs  galite investuoti. Be to, bus išanalizuojami jūsų poreikiai, bus parinkta  vieta, kurioje  bus  jūsų reklama.  Klientai  gali mokėti  už  tikslą, pavyzdžiui, jei klientas  pasiekė krepšelį.  Kartais  galima pasirinkti net vietą, kurioje  bus talpinama reklama, gali būti rodomos kelios reklamos  už vieną užsakymą. Koordinuojant  reklamą  įmanoma  pakankamai tiksliai nustatyti laiką. Taip pat yra  galimybė  formuoti  ataskaitas už reikiamus periodus ir juos  siųsti elektroniniu paštu.  Yra galimybė sukurti praktiškai pilnavertį tinklalapį su  keliais puslapiais, prekių  aprašymais, paveiksliukais, nuotraukomis, grafiniais  elementais  ir kitais elementais.

Google reklama tai yra  visų pirma  efektyvus  internetinio marketingo įrankis.  Turi  būti  atliekamas produktyvus darbas organizuojant reklaminę  kampaniją keliomis kryptimis.  Tai yra  paruošimas, paleidimas, analizė ir korekcija. Sistemiškai yra  atliekamas reklamos sekimas pagal tai kokie  yra rodikliai, kiek yra peržiūrų, paspaudimų ir konversijų.  Kokybiški reklaminiai skelbimai užtikrina aukštas pozicijas  už palankią kainą.  Daugelis internetinių svetainių savininkų  abejoja, kad  Google reklama  jiems  gali būti naudinga.  Tačiau  tokiems  klientams  yra nuolat įrodinėjama ir kartojama, kad  ši reklama  tikrai neleis nieko prarasti.   Reklaminės kampanijos  sėkmė priklauso nuo daugybės  dalykų, tai  verslo tematika, tikslinės  auditorijos  amžius, konkurencingumas ir kita. Kiekvienas iš šių faktorių yra  skirtingai pateiktas paieškos  sistemoje ir nuo to priklauso kaip bus  atliekami darbai.  Efektyvios  reklaminės kampanijos  sukūrimas reikalauja ypatingų pastangų, protingo požiūrio, puikių visų reklamos  įrankių išmanymo ir sistemos galimybių. Na ir žinoma  ši reklama  turi būti  vykdoma  be pertraukų.  Būtent  todėl ši reklama  turi  būti  patikėta  tik kvalifikuotiems  specialistams, kurie turi  daug patirties ir profesionalių įgūdžių kalbant  apie  Google reklamos  koordinavimą.
Kai yra organizuojama google reklama šiuos  darbus  atlieka patys  geriausi specialistai, kurių profesionalumą patvirtina pasaulinės  agentūros,kurie jau  turi teigiamus  atsiliepimus.  Reklama yra teikiama atliekant išskirtinę  analizę.  Ši reklama tai jau nėra tiesiog skelbimas, kuris talpinami  internetinėje svetainėje.  Šiuo metu tai yra  galingas ir labai tikslus įrankis, kuris gali padėti pasiekti  potencialius klientus, kurie yra internete.  Su šiuolaikinių įrankių pagalba, kuriuos šiuo metu  turi  AdWords galima  labai  subtiliai išskirti savo auditoriją ir  būtent jie gaus reikiamą reklaminį pranešimą.  Tokiu  būdu ši reklama  yra naudojama  maksimaliai  efektyviai ir jūsų klientų  skaičius  išaugs labai greitai.  Kokie yra google reklamos  tikslai? Prieš tai, kai  bus  atliekama  reklama  labai svarbu nustatyti kokie  yra  reklamos tikslai.  Šios reklamos tikslai gali  būti  tiesioginis atsiliepimas,  bei  potencialių klientų  skaičiaus padidinimas.